Lee Min Ho România
Buna venit pe forumul nostru MINOZ ! ♥️
Speram sa iti placa si sa te distrazi aici~ !

^____^
Lee Min Ho România
Buna venit pe forumul nostru MINOZ ! ♥️
Speram sa iti placa si sa te distrazi aici~ !

^____^
Lee Min Ho România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Lee Min Ho România

Un forum dedicat actorului Lee Min Ho ! ~Minoz~
 
PortalAcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O alta zi..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Sorina ∞


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 1390
Woni : 2775
Varsta Varsta : 25

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeDum Mar 02, 2014 10:07 am

Dupa o alta zi obositoare si plictisitoare Pak Hye se plimba agale prin oras, nefiind atenta pe unde paseste, doar gandurile ce ii macinau creierul cutreierau in mintea ei. Ganduri cum ar fi fost sa aiba o familie, o familie numeroasa si vesela, fara grija zilei de maine si fara obligatatii. La varsta ei frageda avea deja destule de acestea.

- De ce . . . ? se intreba ea nedumerita.

Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria
AnaMaria


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 390
Woni : 996
Varsta Varsta : 32

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeDum Mar 02, 2014 10:42 am

Akemi se plimba prin centru ingandurata uitandu-se in stanga si in dreapta la oamenii din jurul sau. Toti pareau atat de fericiti.

- Eu de ce nu pot fi ca ei? Se intreaba aceasta plecandu-si capul.

Mergea cu capul plecat, iar din cauza neatentiei s-a lovit de o fata.

- Imi cer scuze, ii spune Akemi, nu te-am vazut.
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Sorina ∞


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 1390
Woni : 2775
Varsta Varsta : 25

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeDum Mar 02, 2014 11:08 am

Pak Hye, in timp ce se gandea la faptul ca nu este singura fiinta singura pe Pamant, si ca exsita si alti oameni cu necazurile lor, reveni cu picoarele pe Pamant, dar nu pentru mult timp deoarece o fata blondina se lovi de umarul ei.

- Imi cer scuze, spusese ea, nu te-am vazut.

Hye se uita cu niste ochii mari la ea, nestiind de unde sa o ia, o cunoastea de undeva sau se simtea oarecum ciudat in prezenta ei...

- Nu este nimic... raspusese Hye
Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria
AnaMaria


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 390
Woni : 996
Varsta Varsta : 32

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeDum Mar 02, 2014 11:23 am

Akemi isi ridica privirea catre fata de care se lovise. Vroia sa spuna ceva, dar nu stia ce. Fata aceea avea o privire atat de trista, se regasea oarecum in privirea sa.

- Ma anumesc Akemi, rupe intr-un final aceasta tacerea.
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Sorina ∞


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 1390
Woni : 2775
Varsta Varsta : 25

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeDum Mar 02, 2014 11:38 pm

Lui Hye nici nu ii venea prin cap sa inceapa o discutie cu fata cu care tocmai se intalni, poate doar ii se paruse ca o stie de undeva, dar inainte sa isi continuie drumul, fata tocmai se prezenta.

- Ah..m.. eu sunt Hye, Pak Hye.. spuse ea putin balbaita
Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria
AnaMaria


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 390
Woni : 996
Varsta Varsta : 32

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeLun Mar 03, 2014 8:35 am

- Incantata, ii raspunde Akemi.

Akemi se uita pierduta, in privirea sa i se putea citi tristetea.

- Locuiesti de mult in acest oras? Rupe Akemi tacerea incercand sa faca putina conversatie.
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Sorina ∞


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 1390
Woni : 2775
Varsta Varsta : 25

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeLun Mar 03, 2014 9:10 am

- Amm, da de cativa ani buni...raspunsese Hye oarecum surprinsa. Tu de cand? Si cati ani ai?
Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria
AnaMaria


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 390
Woni : 996
Varsta Varsta : 32

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeLun Mar 03, 2014 9:38 am

- Am 24 de ani. Ii raspunde aceasta intorcandu-si privirea. Eu de abia m-am mutat aici, continua Akemi. Stau langa oras, intr-o casuta modesta. Tu cati ani ai? O intreaba kemi curioasa. Este ceva frumos in acest oras? Merita sa vizitezi ceva?
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Sorina ∞


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 1390
Woni : 2775
Varsta Varsta : 25

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeLun Mar 03, 2014 11:58 pm

Hye ramasese putin uimita, fata din fata ei nu parea sa aiba 24 de ani, parea mai tanara.

- Eu am abia 18.. Sa vizitezi? Ne aflam deja in centru orasului unde gasesti cele mai interesante lucruri de aici.. Asa cred, nu am mai mers pe altundeva pana acum, vrei sa vezi ceva anume?
Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria
AnaMaria


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 390
Woni : 996
Varsta Varsta : 32

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeMar Mar 04, 2014 8:11 am

- Pai nu stiu, ii raspunde Akemi. As dori sa stiu unde este biblioteca, adauga aceasta intorcandu-si capul in partea stanga. Mie imi place mult sa citesc. Cartile ma linistesc.

O privea pe Pak Hye pierduta, nu stia cum sa-si faca prieteni, nu stia ce mai putea spune. "daca spun ceva nepotrivit?" Se intreaba Akemi in mintea sa.

- Ăăăăă ... Un restaurant bun imi poti recomanda? Mor de foame.
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Sorina ∞


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 1390
Woni : 2775
Varsta Varsta : 25

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeMar Mar 04, 2014 10:50 am

Hye parea si ea nestapana pe sine si putin nedumerita dar trebuia sa continue ce incepuse.

- Ti-e foame? Cel mai bun restaurant care-l stiu este doar cel chinezesc, spuse ea, nu am incredere in calitatea produselor din celelalte restaurante, daca vrei...

Se intrerupse putin vrand sa schimbe subiectul.

- Vrei, vrei sa mergi acum?
Sus In jos
AnaMaria
Admin AnaMaria
Admin AnaMaria
AnaMaria


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 390
Woni : 996
Varsta Varsta : 32

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeMar Mar 04, 2014 11:10 am

- Da, daca nu te deranjeaza sa ma insotesti.

Cele doua se uita in ochii celeilate.

- Mergem? O intreaba Akemi. Fac eu cinste, maia dauga aceasta schitand un zambet fortat.

Nu mai zambise de mult si se forta sa o faca. Hye ii lasase o parere destul de buna. Lui Akemi ifaceam placere sa vorbeasca cu ea.
Sus In jos
Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Admin Sorina ∞
Sorina ∞


Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 1390
Woni : 2775
Varsta Varsta : 25

O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitimeDum Mar 09, 2014 6:20 am

- Ok, haide! spusese Hye zambind si ea la randul ei si incepuse sa mearga.

Era prima persoana cu care se simtea in largul ei de cand locuia in acel oras.

- Esti de aici? intreband zambind in continuare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O alta zi.. Empty
MesajSubiect: Re: O alta zi..   O alta zi.. Icon_minitime

Sus In jos
 
O alta zi..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lee Min Ho România  :: Lumea RPG :: Centru-
Mergi direct la: